CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt
Moderní sklo
98
Sklo před 1945
197
Šperky
445
Stříbro
65
Porcelán a keramika
150
Obrazy
20
Kresby, grafika a mapy
50
Sochy
12
Ostatní
(hodiny, kov, asiatika...)
46
Renesance
4
Baroko 1620 - 1770
46
Klasicismus 1770 - 1800
11
Empír 1800 - 1815
16
Biedermeier 1815 - 1850
65
Historismus 1850 - 1900
94
Secese 1900 - 1920
66
Art deco 1920 - 1950
116
Umění po roce 1950
156
440-1.jpg
440-1a.jpg
440-1b.jpg
440-1c.jpg
Antonín Hudeček (1872 - 1941)
69.600 Kč
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám
DOSAŽENÁ CENA V AUKCI 22.9.2022
Dotaz na produkt
Zpět na: Po aukci
CZ
EN
Nabídka
Aukce
Aktuální aukce
Aukční výsledky
Nákup / Prodej
Blog
O nás
Kontakt