440-1.jpg440-1.jpg
440-1a.jpg440-1a.jpg
440-1b.jpg440-1b.jpg
440-1c.jpg440-1c.jpg

Antonín Hudeček (1872 - 1941)

69.600 Kč
Krajina se stromy u řeky, olej/plátno, signováno vpravo dole Ant. Hudeček, 80 x 100 cm, rám