Aleš Vašíček (1947)

110.000 Kč
Stéla, 2004, unikát, autorská práce

signováno a datováno, sklo čiré, s bublinkami, tavené ve formě, zabroušené a leštěné, výška 96 cm, Provenience: sbírka Jiří Bohdálek (1)

ZBOŽÍ V AUKCI 1.12.2022